piątek, 15 sierpnia 2014

Zaczęło się!

         Zaczęło się!  Łazienka skuta, pokoje powoli oczyszczam ze starych sprzętów, kuchnia zamówiona u znajomego stolarza, płytki zamówione, wszystko na dobrej drodze:)
Postanowiłam, że sama "zaprojektuję" swój dom, ale przerosła mnie elektryka i łazienka, więc poprosiłam o pomoc architekta :) 

         Poniżej wizualizacje moich dwóch nowych łazienek, architekt zrobiła wszystko tak jak chciałam- już się nie mogę doczekać na realizację! ale znając fachowców jeszcze trochę to potrwa! Mnie podoba się bardzoooo <3 a Wam?

                                             Mała łazienka dla gości


Łazienka główna 10m2 w skosach. Patchworkowe płytki z firmy vives.




1 komentarz:

  1. Bardzo ładna łazienka:-))) Zwłaszcza płytki przykuwają uwagę. Czy zamawiałaś po pełnym metrze kwadratowym z każdego rodzaju? A jeśli nie to czy możesz zdradzić gdzie udało Ci się zakupić po kilka sztuk z każdego wzoru? Wyglądają super!

    OdpowiedzUsuń